WINTER CODE CAMP

8-klasisto! Weź udział w darmowych półkoloniach na feriach zimowych!

Zapisz się
Lubelska WySPA Techni

Wydarzenie

Zapraszamy na bezpłatne ferie zimowe z Winter Code Camp 2024!

Przeżyj 5 dni niesamowitych przygód w świecie technologii i nauki. Nasz camp to nie tylko nauka, ale i zabawa. To idealne miejsce dla młodych pasjonatów technologii uczących się w 8 klasie szkoły podstawowej.

W programie między innymi:

  • AI & Cyberbezpieczeństwo: Poznaj tajniki sztucznej inteligencji i zasady cyberbezpieczeństwa. Stań się mistrzem w ochronie danych!
  • Programowanie w Pythonie: Odkryj język Python i naucz się tworzyć własne programy. Twoja pierwsza aplikacja czeka!
  • Tworzenie Gier: Wejdź do świata gier komputerowych. Naucz się, jak tworzyć własne gry i dzielić się nimi ze światem.
  • OSINT: Zostań detektywem cyfrowym. Dowiedz się, jak zbierać i analizować informacje z otwartych źródeł.
  • Szachy: Rozwijaj strategiczne myślenie, ucząc się gry w szachy od doświadczonych trenerów.
  • Język Angielski: Popraw swoje umiejętności językowe, uczestnicząc w zajęciach z autorskim modelem nauki słówek.

Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj! Zarejestruj się teraz aby zapewnić sobie miejsce na Winter Code Camp 2024

Zapisz się już dziś!

Agenda

Poniedziałek 15.01Wtorek 16.01Środa 17.01Czwartek 18.01Piątek 19.01
8:30 - 9:00Zbiórka uczestnikówZbiórka uczestnikówZbiórka uczestnikówZbiórka uczestnikówZbiórka uczestników
9:00 - 10:00IntegracjaProgramowanie gierSztuczna inteligencjaStrony WWWAIStack
10:00 - 10:30PrzerwaPrzerwaPrzerwaPrzerwaPrzerwa
10:30 - 11:30PythonProgramowanie gierSztuczna inteligencjaStrony WWWAIStack
11:30 - 11:45PrzerwaPrzerwaPrzerwaPrzerwaPrzerwa
11:45 - 12:45PythonBiały wywiadSztuczna inteligencjaStrony WWWJ. Angielski
12:45 - 13:45ObiadObiadObiadObiadObiad
13:45 - 14:45SzachyBiały wywiadSztuczna inteligencjaStrony WWWTomasz Wróblewski
14:45 - 15:00PrzerwaPrzerwaPrzerwaPrzerwaZakończenie
15:00 - 16:00J. AngielskiJ. AngielskiJ. AngielskiJ. Angielski
16:00 - 16:30ZakończenieZakończenieZakończenieZakończenie

Prelegenci

Mateusz Kozłowski

Mateusz Kozłowski

Doświadczony programista i etyczny hacker, który nie tylko posiada zaawansowane umiejętności techniczne. Jako założyciel Techni Schools, Mateusz skupia się na edukacji przyszłych talentów programistycznych. Partner w funduszu inwestycyjnym Techni Ventures, w którym aktywnie inwestuje w obiecujące startupy.

Sebastian Mysakowski

Sebastian Mysakowski

Senior Frontend Developer @Northmill Bank AB, podcaster, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, autor kursów w wydawnictwie Helion oraz No Fluff Jobs, mentor oraz prowadzący warsztaty. Od początku związany z JavaScriptem. Doświadczenie zawodowe zdobywał zaczynając od startupów kończąc na firmach z indeksu S&P 500.

Jakub Leszcz

Jakub Leszcz

Programista języka Python. Głównie zajmuje się uczeniem maszynowym oraz szeroko pojętą sztuczną inteligencją. Absolwent UMCS. Doświadczenie zawodowe zdobywa w projektach badawczo rozwojowych. Poza sferą zawodową interesuje się sportem, głównie piłką nożną oraz koszykówką.

Kacper Stefaniak

Kacper Stefaniak

Programista Machine Learning. Na co dzień rozwiązuje wyzwania związane z analizą danych i tworzeniem innowacyjnych projektów B+R. Po godzinach fascynują go gry komputerowe i rynki finansowe.

Albert Błaziak

Albert Błaziak

Programista z szerokim zakresem zainteresowań, technologicznych i nie tylko. Doświadczenie zdobywał w projektach badawczo rozwojowych stosując najnowsze rozwiązania AI. Dziś jako Python Developer pracuje w szerokiej gamie projektów - od prostych aplikacji backendowych do zaawansowanych problemów wykorzystujących geolokalizację czy machine learning. Interesuje się także cyberbezpieczeństwem.

Paweł Nowak

Paweł Nowak

Zawodowo programista w projektach komercyjnych opartych na AI, a także nauczyciel przedmiotów ścisłych. Absolwent UMCS. Doświadczenie zawodowe zdobył w licznych projektach B+R lub komercyjnych, gdzie wykorzystywał takie techniki jak np. analiza ludzkiego głosu, przetwarzanie języka naturalnego, prognozowanie w szeregach czasowych.

Adam Kruk

Adam Kruk

Unity developer pracujący przy grach AAA na komputery stacjonarne a od ponad roku pracuje przy grach mobilnych. Zajmuje się implementacją logik, UI, art, animacji oraz VFX czy SFX a także rozwiązań multiplayer przy użyciu Photon, Mirror czy połączenia z React. Pracuje dla największych polskich wydawców gier tj. PlayWay, Out Of the Ordinary. Współzałożyciel Workplays prężnie rozwijającego się job boardu dla ludzi z gamedevu.

Adrian Trąbka

Adrian Trąbka

Programista aplikacji internetowych oraz desktopowych. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem muzyki elektronicznej. Adrian zdobył doświadczenie zawodowe pracując w startupach takich jak MeetraAI, Timeqube, czy ScatteredAI, gdzie skupiał się na rozwijaniu narzędzi wykorzystujących w głównej mierze sztuczną inteligencję. Oprócz tego był odpowiedzialny za rozwój projektów dla fundacji współpracujących z ministerstwem kultury.

Cezary Szymanowski

Cezary Szymanowski

Absolwent Katedry Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego. Lektor języka angielskiego w szkole Co Ludzie Powiedzą. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół dydaktyki nauczania języków obcych z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz innowacji w procesie uczenia się.

Ania Rudnik

Ania Rudnik

Przygodę z szachami rozpoczęła w wieku 8 lat. Jako juniorka zdobyła wiele medali Mistrzostw Polski Juniorów. Za swój największy sukces uważa zdobycie srebrnego i brązowego medalu na Akademickich Mistrzostwach Europy, dzięki którym uzyskała mistrzowską klasę sportową. Aktualnie reprezentuje klub szachowy UKS Sparta Białołęką, który awansował do I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów. Od 2017 roku Ania posiada uprawnienia sędziowskie oraz instruktorskie. Największą satysfakcję dają jej postępy czynione przez swoich uczniów na każdym treningu.

Łukasz Dymek

Łukasz Dymek

Absolwent studiów pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Licencjonowany instruktor szachowy oraz sędzia szachowy klasy państwowej. Ceniony trener medalistów Mistrzostw Polski Juniorów. Łukasz jest również zwycięzcą wielu międzynarodowych turniejów szachowych. Właściciel Lubelskiej Akademii Szachowej.

Prelegenci wśród uczniów

Marcel Geba

Marcel Geba

Laura Strycharczuk

Laura Strycharczuk

Jakub Nowakowski

Jakub Nowakowski

Agnieszka Płudowska

Agnieszka Płudowska

Tomasz Zając

Tomasz Zając

Aleksander Haouem

Aleksander Haouem

Dawid Kupyn

Dawid Kupyn

Zapisz się!

Rekrutacja na Winter Code Camp 2024 została zakończona.

Data i miejsce

Zdjęcie Warszawa

Warszawa

15-19 stycznia 2024

ul. Okopowa 59 (V piętro)

9:00 - 16:00

Zdjęcie Wrocław

Wrocław

22-26 stycznia 2024

ul. Bema 3 (I piętro)

9:00 - 16:00

Zdjęcie Lublin

Lublin

05-09 luty 2024

ul. Narutowicza 55b (II piętro)

9:00 - 16:00

Kontakt

Zadzwon do nas:+48 721 221 299
Zobacz też:Regulamin