KURS AI & CYBERSECURITY

8-klasisto! Weź udział w kursie i zdobądź wiedzę ze sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa!

Zapisz się
Lubelska WySPA Techni

Wydarzenie

DARMOWY kurs Techni AI & Cybersecurity to 10 stacjonarnych i praktycznych zajęć prowadzonych przez aktywnych zawodowo programistów. Kurs jest skierowany dla uczniów klas 8 chcących lepiej poznać świat programowania i sztucznej inteligencji.

Założenia kursu:

  • 10 spotkań
  • raz w tygodniu
  • spotkania po 90 min
  • kurs jest bezpłatny
  • po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat
  • przychodzisz ze swoim laptopem lub robisz notatki i pracujesz w domu

Kurs jest najlepszym pomysłem, jeśli zastanawiasz się czy rozpocząć swoją karierę jako programista i chcesz zapisać się do technikum programistycznego.

Zainteresowany? Zapisz się już dziś!

Agenda

Spotkania 1-3:Programowanie w pythonieSpotkania 4-6:Tworzenie sztucznej inteligencjiSpotkania 7:Przewidywanie cen kryptowalut w przyszłościSpotkania 8-9:Nauka kontroli dostępu -  czyli dlaczego zdarza się, że dane trafiają w niepowołane ręce & Łamanie stron internetowych i hasełSpotkanie 10:Biały wywiad

Prelegenci

Mateusz Kozłowski

Mateusz Kozłowski

Doświadczony programista i etyczny hacker, który nie tylko posiada zaawansowane umiejętności techniczne. Jako założyciel Techni Schools, Mateusz skupia się na edukacji przyszłych talentów programistycznych. Partner w funduszu inwestycyjnym Techni Ventures, w którym aktywnie inwestuje w obiecujące startupy. Poza życiem zawodowym, Mateusz jest również lokalnym patriotą co podkreśla jego zaangażowanie w budowanie silnej społeczności i przyszłości dla regionu.

Paweł Nowak

Paweł Nowak

Zawodowo programista w projektach komercyjnych opartych na AI, a także nauczyciel przedmiotów ścisłych. Absolwent UMCS. Doświadczenie zawodowe zdobył w licznych projektach B+R lub komercyjnych, gdzie wykorzystywał takie techniki jak np. analiza ludzkiego głosu, przetwarzanie języka naturalnego, prognozowanie w szeregach czasowych.

Kuba Sawulski

Kuba Sawulski

Programuje od 13 roku życia, ukończył Politechnikę Warszawską na kierunku Automatyka i Robotyka, zdobywając Stypendium Ministra Nauki za wybitne osiągnięcia. Obecnie rozwija własną usługę dostarczającą skalowalne API do generowania kodów QR, wykorzystując Python, TypeScript oraz technologie chmurowe takie jak AWS i GCP.

Zapisz się!

Data i miejsce

warsaw building

WARSZAWA

5 grudnia 2023

ul. Okopowa 59 (V piętro)

wtorki, godzina 17:00

lublin building

LUBLIN

7 grudnia 2023

ul. Narutowicza 55b (II piętro)

czwartki, godzina 17:30

Kontakt

Zadzwon do nas:+48 721 221 299
Zobacz też:Regulamin