馃嚨馃嚤 EIT & Techni Schools


27 lutego 2024
Udost臋pnij:

image

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, przyjaciele.
馃摚Dumnie og艂aszamy nowe partnerstwo Techni Schools - EIT Jumpstarter.


馃寪 Spo艂eczno艣膰 EIT to sie膰 obejmuj膮ca d艂ugoterminowe partnerstwa Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), znane jako Knowledge and Innovation Communities (KICs). Spo艂eczno艣ci KICs s膮 dedykowane wywo艂ywaniu systemowych zmian w Europie i poza ni膮, skupiaj膮c si臋 na kluczowych obszarach takich jak zmiany klimatyczne, energia, zdrowie, 偶ywno艣膰, produkcja, surowce, digitalizacja, mobilno艣膰 miejska, kultura i kreatywno艣膰. Wykorzystuj膮c t臋 zbiorow膮 wiedz臋 sieci KICs, Spo艂eczno艣膰 EIT nap臋dza innowacje, przedsi臋biorczo艣膰 i kreatywno艣膰 w Europie. Celem jest wspieranie konkurencyjnej, inkluzywnej i zr贸wnowa偶onej gospodarki europejskiej na rzecz przysz艂ych pokole艅.


Z instytucji tej wyros艂a inicjatywa EIT Jumpstarter, kt贸ra daje szans臋 na rozw贸j najbardziej innowacyjnym projektom z Europy centralnej, wschodniej i po艂udniowej. EIT koncentruje si臋 na wczesnych pomys艂ach opartych na zaawansowanych technologiach i nauce, kt贸re mo偶na przekszta艂ci膰 w praktyczne rozwi膮zania biznesowe. To projekt dla ambitnych, gotowych na
wprowadzanie innowacji w 艣rodowisku mi臋dzynarodowym.


馃挕W ramach partnerstwa Niepublicznego Technikum Programistycznego Techni Schools z聽EIT Jumpstarter, wybrani uczniowie naszej szko艂y wezm膮 udzia艂 w 8-miesi臋cznym programie przedsi臋biorczym. Zako艅czy si臋 on podczas tzw. sesji pitchingowej, czyli kr贸tkich prezentacji start-up贸w przed gronem inwestor贸w, partner贸w biznesowych i ekspert贸w bran偶owych.

Otworz膮 si臋 przed nimi mo偶liwo艣ci konsultacji z najlepszymi w swojej klasie ekspertami, kt贸rzy pomog膮 im w zbudowaniu realnego modelu biznesowego. Uczestnicy otrzymaj膮 dost臋p do sieci wsp贸lnot EIT: EIT Urban Mobility, EIT Health, EIT Digital, EIT RawMaterials, EIT Food, EIT InnoEnergy, EIT Manufacturing i Engineering Institute of Technology. Wsp贸艂praca z kreatywn膮 spo艂eczno艣ci膮 EIT oraz unikalny know-how to co艣, o czym wiele os贸b mo偶e tylko marzy膰! 鉁

馃寪Najlepsi z naszych uczni贸w pojad膮 na wielki fina艂 EIT Jumpstarter, zaprezentowa膰 swoje pomys艂y ekspertom, inwestorom oraz spo艂eczno艣ci EIT.

鉁匔zeka ich wielki skok w rozwoju.
EIT Jumpstarter, dzi臋kujemy za zaufanie.

Z rado艣ci膮 wyruszamy z naszymi m艂odymi, programistycznymi talentami w drog臋 ku nowym horyzontom mi臋dzynarodowego biznesu innowacji.

EIT JUMPSTARTER and TECHNI SCHOOLS Partnership (1).JPG

Read in English!