Szkoła średnia – technikum czy liceum – technischools.com

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania czy Niepubliczne Technikum Programistyczne Techni Schools w Lublinie ? 

Doskonale wiemy jak ważny jest wybór szkoły średniej. Często, to właśnie szkoła średnia definiuje naszą dalszą przyszłość – to kim będziemy, czym będziemy się zajmować zawodowo oraz to jakimi ludźmi będziemy.

Jako uczeń kończący szkołę podstawową masz wybór pomiędzy liceum ogólnokształcącym tzw. ogólniakiem, technikum oraz szkołą branżową I stopnia, czyli do niedawna zawodówką.

Największą przewagą jaką daje nam technikum już na starcie to fakt, że oprócz przedmiotów, które wykładane są uczniom w liceum, zdobędziemy również umiejętności zawodowe. Co to znaczy? Na koniec technikum oprócz matury będziemy zdawać egzaminy, potwierdzające kompetencje w konkretnym zawodzie i otrzymamy tytuł technika.

Umiejętności i pierwsze doświadczenie zdobywa się dzięki odbywanym w technikum  praktykom, które pozwolą rozpocząć karierę zawodową i zacząć budować CV. Wiemy, że wiele młodych osób boi się pierwszej pracy, technikum to bezbolesny pierwszy krok. To też pierwsze pieniądze, które można zarobić jeszcze zanim osiągnie się pełnoletniość, warto o tym pomyśleć!

Jeśli rozważamy wybór zawodu w technikum warto wybrać kierunek, który będzie zawodem  przyszłościowym, dzięki któremu bez problemu znajdziemy pracę w której będziemy się spełniać.

Z pewnością takim zawodem jest zawód technik programista. Techni Schools to pierwsze technikum programistyczne w Polsce. Jako jedyni rozszerzyliśmy podstawę programową o cyberbezpieczeństwo, sztuczną inteligencję oraz programowanie gier. Zapewniamy najwyższą jakość kształcenia, dowodem na to są staże i praktyki naszych uczniów już nawet w pierwszej klasie. Dodatkowo wyróżniamy się tym, że przedmiotów zawodowych uczą u nas programiści czynni zawodowo.

Techni Schools na tle innych szkół wyróżnia:

Program nauczania
2600h przedmiotów rozszerzonych i zawodowych == 800h więcej niż w innych szkołach;
Rozszerzona matematyka, fizyka i język angielski;
Rozszerzona podstawa programowa: cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, programowanie gier;
Olimpiady i egzaminy zawodowe;
Trzeci język obcy - język chiński;
Kadra
Nauczyciele i wykładowcy akademiccy z doświadczeniem pedagogicznym;
Przedmiotów zawodowych uczą programiści z doświadczeniem;
16-osobowe grupy laboratoryjne;
WF wzbogacony o zapasy, judo, dietę;
Pierwsza praca
Nie musisz czekać na studia - programowania nauczysz się już w TECHNI SCHOOLS;
Pierwsza praca jeszcze przed 18-tką;
Wycieczki, obozy i integracje sportowe;
Praktyki i płatne staże w startupach i firmach technologicznych;
Zajęcia zawodowe prowadzimy w oparciu o innowacyjną platformę CyberSkiller.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły, a także zapraszamy na spotkanie i rozmowę.

#szkoła #szkołaśrednia #technikum #liceum #XXIIILO #23lo #liceumtajnegonauczania #nauka #programista #technikumprogramistyczne #szkołaprogramistyczna #programowanie #Lublin #szkołaLublin #informatyka #TechniSchools #NiepubliczneTechnikumProgramistyczneTechniSchools