Znamy wyniki egzaminów ósmoklasisty – sprawdź teraz!


28 czerwca 2021
Udostępnij:

image

Zgodnie z informacją podaną przez CKE i Ministerstwo Edukacji i Nauki ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty zostaną ogłoszone już 2 lipca!

Na odebranie zaświadczeń o wynikach trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, będzie to możliwe dopiero 9 lipca.

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musiał do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty będzie można sprawdzić na stronie www.sioeo.ksdo.gov.pl Należy się zalogować, aby uzyskać dostęp do swoich wyników. W tym celu trzeba będzie wpisać swój PESEL oraz hasło, które każdy uczeń otrzymał wcześniej w swojej szkole.

Wielu rodziców, uczniów oraz nauczycieli z niecierpliwością oczekuje na wyniki testów, są przekonani, że to właśnie wynik testu warunkuje dostanie się do szkoły średniej. Warto pamiętać, że istnieją szkoły, w których wyniki wiedzy ogólnej nie jest czynnikiem warunkującym przyjęcie do szkoły. Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedną z takich szkół! Aby dostać się do TECHNI SCHOOLS należy odbyć rozmowę rekrutacyjną, oraz wypełnić autorski test online – bez stresu i bez limitu czasowego!

Dla nas liczysz się Ty – nie Twoje wyniki!

Dołącz do nas i zostań uczniem TECHNI SCHOOLS!