Zdrowe warsztaty w TECHNI SCHOOLS


22 listopada 2022
Udostępnij:

image

We wtorek 15 listopada w Warszawie i w czwartek 17 listopada w Lublinie odbyły się warsztaty Dominiki i Bartka na temat żywienia, stylu życia i dbania o swój organizm.

Dominika i Bartek Czajka z zawodu dietetycy kliniczni prowadzą kanał na YouTubie oraz Instagramie, gdzie edukują na temat dietetyki, sportu i zdrowego „lifestyle’u”. Uczą oraz pomagają organizując konsultacje dietetyczne oraz wiele więcej. Od niedawna organizują warsztaty, na których na żywo opowiadają o sobie, swojej historii i zdrowych nawykach.

Specjalnie dla naszych uczniów zorganizowaliśmy dwa wystąpienia Dominiki i Bartka, którzy przygotowali warsztaty pt. „Jak XXI wiek sabotuje Twój organizm”. Mogliśmy posłuchać między innymi o negatywnym wpływie mediów społecznościowych na nasze zdrowie i jak sobie z tym radzić, nadmiarze bodźców w naszym życiu oraz jak reaguje na to mózg czy też o kawie i innych używkach oraz dlaczego warto zrezygnować z energetyków.

Bardzo dziękujemy za super wykład i ogrom praktycznej wiedzy!

Miło nam ogłosić, że warsztaty spotkały się z bardzo dobrym odbiorem naszych uczniów i w związku z tym planujemy zorganizować serię takich spotkań!

warsztaty1-240x300.jpg