Techni Schools w CheckIT


13 marca 2022
Udostępnij:

image

👉 Już jutro startuje konferencja CheckIT❗
 
Wydarzenie organizowane przez Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, w ścisłej współpracy z uczelniami, kołami naukowymi oraz specjalistami z branży IT, w ramach inicjatywy Lubelska Wyżyna IT 🔥
 
W tym roku nasza szkoła, również bierze czynny udział w evencie🔝 Jutro w godzinach 10:00 - 12:00 będzie możliwość spotkania się z naszymi przedstawicielami na wirtualnym stoisku (szczegółowe informacje i link do spotkania na Teams na stronie https://checkit.lublin.eu/wirtualne-stoiska/). Ponadto w ramach warsztatów stacjonarnych CheckIT Junior nasz nauczyciel Albert Błaziak prowadził będzie zajęcia dla najmłodszych uczestników! 🤩
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą konferencji, oraz uczestnictwa w blokach organizowanych przez Techni Schools 🙃 Przekażcie znajomym, do zobaczenia❗