EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023 – PRZECIEKI? SZKOŁA REAGUJE!


17 maja 2023
Udostępnij:

image

W 2023 roku uczniowie klas ósmych będą zdawać egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

Gdzie szukać przecieków z egzaminu ósmoklasisty?

Kilka dni wcześniej uczniowie przeszukują Internet w nadziei, że uda im się znaleźć przecieki z egzaminu ósmoklasisty 2023.

CKE wyznaczył termin testu ósmoklasisty od 23 do 25 maja 2023.

To wyjątkowo stresujący okres dla uczniów ósmych klas, a wyniki nie zawsze wyglądają tak, jakbyśmy się tego spodziewali. Często też nie udaje się zdobyć wystarczającej ilości punktów, aby dostać się do wymarzonej szkoły pierwszego lub drugiego wyboru.

Ale to nic straconego! Mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie!

Wiesz, że w Techni Schools przyjmując uczniów nie bierzemy pod uwagę wyników z testu ósmoklasisty, bo wiemy, że nie przekłada się na faktyczną wiedzę ucznia? W Techni Schools najważniejszy jest nasz test rekrutacyjny (znajdziesz go na naszej stronie w zakładce Rekrutacja), gdyż sprawdza wiedzę z logicznego myślenia.

Nasza szkoła oferuje Ci wyjątkową szansę, by zdobyć wiedzę, umiejętności oraz prestiżową i dobrze płatną pracę jeszcze przed 18. rokiem życia.

W naszym Technikum Programistycznym uczymy takich przedmiotów jak: cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, programowanie gier, programowanie aplikacji czy tworzenie stron internetowych. A zawód programisty to ogromny rozwój, wysokie zarobki i duża elastyczność!

Wybierz dla siebie pewną przyszłość i nie szukaj już przecieków na egzamin ósmoklasisty!

Zapisz się na nowy rok szkolny 2023/2024 w Techni Schools.

www.technischools.com