Krok w dorosłość! Płatny staż naszych uczniów


24 listopada 2021
Udostępnij:

image

Szanowni Państwo, z wielką dumą i przyjemnością chcemy przedstawić naszych uczniów Dawida i Alberta, którzy pod okiem naszego nauczyciela Pana Bartka, rozpoczynają płatny staż!

Uczniowie są w drugiej klasie Techni Schools, wyróżniają się zaangażowaniem oraz ogromem pracy włożonej w rozwój swoich umiejętności programistycznych. Dzięki zdobytej wiedzy dostali możliwość realizacji zlecenia. Jest to dla nich nie tylko dodatkowa dawka motywacji, ale i również możliwość dalszego rozwoju.

Takie inicjatywy są najlepszym potwierdzeniem poziomu kształcenia w Techni Schools.

Misją Techni Schools na kierunku Technik Programista jest kształcenie umiejętności, w praktyczny sposób przygotowując do życia i pracy w czasach postępu technologicznego i cyfrowej transformacji. Przykład Alberta i Dawida doskonale obrazuje, że nasza misja zostaje realizowana.

Panowie trzymamy za was kciuki 🙂

Webp.net-resizeimage-4.jpg