Egzamin 8-klasisty (u nas jest) NIEWAŻNY!


7 marca 2024
Udostępnij:

image

Uczniowie klas ósmych oraz ich rodzice z niecierpliwością i niemałym stresem wyczekują egzaminu ósmoklasisty, który odbędzie się 14-16 maja 2024. Pokładają wielkie nadzieje w wynikach testu, który jest kluczem do przyszłej ścieżki edukacyjnej… w szkołach publicznych.
Jednak w Techni Schools podchodzimy do tego zupełnie inaczej. Dlaczego?

Bo wierzymy, że prawdziwa wartość nauki tkwi w praktycznych umiejętnościach, zrozumieniu rzeczywistości i wykorzystywaniu wiedzy w rozwiązywaniu realnych, zróżnicowanych problemów i zadań. Ma to niewiele wspólnego z uczeniem się pod klucz.

W naszej szkole wynik testu ósmoklasisty jest NIEWAŻNY.

Uczniowie powinni być oceniani nie tylko na podstawie tego, co potrafią zapamiętać, ale przede wszystkim w oparciu o to, jak tę wiedzę potrafią wykorzystać.

Proces rekrutacji do Technikum Programistycznego opiera się na autorskim egzaminie wstępnym, który sprawdza kompetencje przydatne w zawodzie programisty oraz na rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której chcemy poznać pasje, zainteresowania, umiejętności i potencjał przyszłych uczniów.

Posiadanie twardych umiejętności zawodowych zwiększa szanse na zdobycie dobrej pracy, a ponadto umożliwia rozwój osobisty i samorealizację. Zdobywanie ich w praktyce przygotowuje młode osoby do pracy i życia po szkole. Praktyka czyni mistrza.
Koncentrujemy się na projektach, warsztatach i laboratoriach, które pozwalają młodzieży rozwijać się w obszarach, które ją interesują i które mają realne zastosowania w świecie zawodowym.

Nasza dopracowana oferta edukacyjna obejmuje szeroki zakres dziedzin, co daje uczniom możliwość eksplorowania różnorodnych ścieżek rozwoju, osiągania licznych sukcesów i zarabiania w zawodzie programisty już podczas nauki w technikum.

Uczymy nie tylko twardych umiejętności zawodowych, ale także miękkich sprawności takich jak: komunikacja, prezentowanie własnego produktu cyfrowego, dodatkowy język chiński, który zyskuje na znaczeniu w otoczeniu biznesowym czy wysokiej jakości nauczanie języka angielskiego, który otwiera młodych ludzi na globalne rynki.

Jeśli w edukacji stawiamy na praktykę, co różnicuje nas od szkół publicznych, to kryteria przyjmowania do naszej szkoły NIE MOGĄ być takie same.

Już teraz w spokoju, w zaciszu swojego domu wypełnij test rekrutacyjny i otwórz sobie drogę do sukcesu w roli wybitnego specjalisty - programisty.


Kliknij tutaj, aby przejść do testu.