­čĹë Ju┼╝ jutro startuje konferencja CheckITÔŁŚ
 
Wydarzenie organizowane przez Wydzia┼é Strategii i Przedsi─Öbiorczo┼Ťci Urz─Ödu Miasta Lublin, w ┼Ťcis┼éej wsp├│┼épracy z uczelniami, ko┼éami naukowymi oraz specjalistami z bran┼╝y IT, w ramach inicjatywy Lubelska Wy┼╝yna IT ­čöą
 
W tym roku nasza szko┼éa, r├│wnie┼╝ bierze czynny udzia┼é w evencie­čöŁ Jutro w godzinach 10:00 - 12:00 b─Ödzie mo┼╝liwo┼Ť─ç spotkania si─Ö z naszymi przedstawicielami na wirtualnym stoisku (szczeg├│┼éowe informacje i link do spotkania na Teams na stronie https://checkit.lublin.eu/wirtualne-stoiska/). Ponadto w ramach warsztat├│w stacjonarnych CheckIT Junior nasz nauczyciel Albert B┼éaziak prowadzi┼é b─Ödzie zaj─Öcia dla najm┼éodszych uczestnik├│w! ­čĄę
 
Zach─Öcamy do zapoznania si─Ö z ofert─ů konferencji, oraz uczestnictwa w blokach organizowanych przez Techni Schools ­čÖâ Przeka┼╝cie znajomym, do zobaczeniaÔŁŚ